Novinky

Apple v tichosti spustil YouTube kanál Apple TV. Jaká videa zde najdete?

Ke spuštění ohlášené streamovací služby Apple TV+ (článek zde) má dojít na podzim letošního roku. Přestože zbývá ještě spousty času, Apple se již nyní připravuje na vstup do nového odvětví. Kromě marketingové kampaně k tomu hodlá využít pravděpodobně i nový Youtube kanál Apple TV. K jeho založení došlo v tichosti před několika dny a již nyní zde můžete nalézt řadu tématických klipů.

Nový YouTube kanál je rozdělen do několika kategorií, kde figurují například videa ze zákulisí, trailery na filmové novinky a řada dalších seznamů. Ačkoli je jasné, že Apple TV bude v dohledné době sloužit jako marketingový kanál, v současné době zde nenajdete téměř žádnou zmínku o službě Apple TV+. Co se týče aktuálně nahraného obsahu, zmínit si rozhodně zaslouží například video s herci ze seriálu Hry o Trůny.

Streamovací služby obecně se těší stále větší oblibě. Bylo tedy pouze otázkou času, kdy bude chtít do tohoto vlaku naskočit také Apple. V případě Apple TV+ se můžeme těšit na pořady z produkce Applu, kde nebude chybět hvězdné obsazení. Na druhou stranu je důležité zmínit, že Apple to nebude mít rozhodně jednoduché. Již nyní lze vybírat z poměrně širokého spektra aplikací a služeb jako je Netflix, Hulu či HBO GO.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close