Novinky

Apple údajně přemýšlí o tom, že k iPhonu 12 bude přidávat bezdrátová sluchátka AirPods

Jestli se Applu podařilo v něčem opravdu zabodovat, je to určitě celá modelová řada sluchátek AirPods. Přes počáteční skepsi se AirPods a nově také AirPods Pro staly prodejním hitem. Ostatně tomu mimo jiné nahrává jedna z posledních zpráv, podle níž Apple musel zdvojnásobit produkci AirPods Pro, aby uspokojil celosvětovou poptávku.

Pokud patříte k těm, kteří ještě nemají vlastní AirPods, dost možná vám udělá radost nejnovější únik, s nímž vyrukovala redakce webu Digitimes. Apple údajně přemýšlí nad tím, že by příští rok udělal z AirPods součást prodejního balení chystaného iPhonu 12. Jasně, zní to poněkud divoce, ale je zajímavé, že podobné zvěsti se objevují také kolem dalších výrobců.

AirPods zdarma ke každému iPhonu 12?

Navíc tu je ještě jedna věc, o které se příliš nemluví. Apple totiž bude muset hledat další cesty, jak udržet či v lepším případě navýšit prodeje modelové řady iPhone 12. Pokud iPhone 12 nabídne atraktivní výbavu a navíc k němu Apple přidá ještě bezdrátová sluchátka AirPods, půjde o více než lákavou nabídku.

Je ovšem otázkou, do jaké míry lze tuto spekulaci považovat za věrohodnou. Apple se nestal jednou z nejhodnotnější firem na světě díky tomu, že by zdarma rozdával produkty, za které si zákazníci rádi zaplatí. Smysl mi v tomto směru dává maximálně nabídka zvýhodněného balíčku, kdy si zákazník bude moci zakoupit iPhone 12 a AirPods za lepší cenu.

Apple zcela určitě směřuje k čistě bezdrátové budoucnosti a je dost možné, že v příštích letech se AirPods stanou součástí balení iPhonů. Je ovšem nepříliš pravděpodobné, že to bude již v roce 2020.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close