Novinky

Apple spustil soutěž #ShotoniPhone, která vás může proslavit. Zapojit se může každý

Pokud rádi fotíte a máte hezkou sbírku zajímavých snímků pořízených iPhonem, tak pro vás máme dobrou zprávu. Apple totiž spustil soutěž o nejhezčí fotografii a zapojit se může každý. 

Soutěž poběží od 22. ledna do 7. února. Pokud byste chtěli, aby Apple vaši fotografii použil na billboardech, oficiálním Apple kanálu, Instagramu a na Twitteru, či dokonce Apple Storech po celém světě, tak stačí pouze jediná věc. Svoji nejlepší fotografii nahrajete buď na sociální síť Twitter, nebo Instagram a to s hashtagem #ShotoniPhone. Poté už musíte pouze doufat, že si vás Apple všimne a fotografii společně s vaším jménem někde zveřejní. 

Aplikace třetích stran jsou povoleny

Fotografie můžou být pořízeny jakýmkoli iPhonem, takže nemusíte nutně vlastnit nejnovější iPhone XS či XS Max. Snímky budou vybrány odbornou porotou, ve které nebudou chybět profesionální fotografové a pár zaměstnanců Applu v čele s Philem Schillerem.

Fotografie můžete pořizovat jakoukoli aplikací na fotografování z App Store a stejně tak je lze dodatečně upravovat a vkládat různé filtry.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář a tak trochu i geek. Rád fotím a ve volném čase píšu články, nebo hraju videohry. Apple produkty používám asi od roku 2009 a Apple mě stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close