Novinky

Apple si chce pronajmout známé hollywoodské studio. Chystá drama s Jennifer Aniston v hlavní roli

Společnost Apple si je moc dobře vědoma toho, že budoucnost je ve službách. Divize, která se stará o cloudová úložiště, virtuální obchod AppStore nebo třeba také tvorbu obsahu se do budoucna stane dost možná pro kalifornskou firmu stejně důležitou, jako prodej iPhonů. A právě tvorba obsahu je pro Apple zvláště perspektivním oborem.

K tomu bude firma Tima Cooka potřebovat odpovídající prostory a protože si Apple na nedostatek peněz rozhodně stěžovat nemůže, má v plánu pronájem opravdu výjimečného studia. V The Culver Studios se natáčel třeba kultovní Matrix nebo historický snímek Sever proti Jihu. Takto špičkové zázemí by Applu usnadnilo najmutí nejlepších hollywoodských producentů a herců, kteří se v budoucnu budou na pořadech a seriálech Applu podílet.

Také úspěšná talkshow CarPool Karaoke už přešla pod křídla Applu

Jak Apple, tak zástupci The Culver Studios odmítli potenciální transakci komentovat. Už před časem ale objevily spekulace, podle kterých má Apple připravenou až jednu miliardu dolarů, kterou by do tvorby vlastního obsahu rád investoval. Tím by se stal vážným konkurentem pro společnosti jako Netflix nebo Amazon, které už vlastní tvorbu produkují. Na efektivní investování miliardové částky mají dohlížet ostřílení televizní profesionálové Jamie Erlicht and Zack Van Amburg, které Apple přetáhl z televizní divize firmy Sony. Jedním z hlavních hitů nově vznikající divize Applu by mělo být drama s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon v hlavních rolích. Máme se tedy rozhodně na co těšit.

Podle Kima Dotcoma koupí Apple v příštím roce hollywoodské studio

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button