Novinky

Apple hlásí další posily. Dva významní televizní ředitelé ze Sony se budou starat o tvorbu vlastního obsahu

Armádu lidí pracujících pro společnost Apple posilnily dva nové úlovky. Jedná se o vysoké představitele ze Sony, kteří se v Applu budou starat o produkci vlastního obsahu. Jamie Ehrlicht a  Zack Van Amburg budou ve svém novém působišti zaměstnáni jako programoví ředitelé, kteří se budou přímo zodpovídat viceprezidentovi Applu pro software a služby Eddie Cue. Eddie také v prohlášení uvedl, že Ehrlicht a Amburg jsou jedni z nejlepších televizních ředitelů planety a výrazně přispěli k tomu, čemu dnes říkáme zlatý věk televize. Společnost Apple posílení svého týmu oznámila v tiskové zprávě. Tito dva pánové jsou podepsáni například za úspěšným seriálem Breaking Bad či jeho spin offem Better call Saul.

Přetažení zkušených ředitelů ze Sony je další známkou většího důrazu na tvorbu vlastního obsahu. Už nějakou dobu se dokonce spekuluje o tom, že se Apple snaží o vytvoření konkurenta pro veleúspěšný Netflix, který se z online půjčovny propracoval až na seriózního konkurenta zavedených televizních společností.  Obrovský potenciál se pro mocné společnosti skrývá ve službách obecně. Některé odhady dokonce hovoří o tom, že valuace služeb, jenž by Apple mohl poskytovat, může v blízké budoucnosti překonat celou současnou hodnotu společnosti.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button