Novinky

Apple se poučil z chyb. Zkušební výroba nových iPhonů začne co nevidět

Náběh výroby loni představené řady iPhonů nebyl zrovna ideální. Zejména iPhone X byl zpočátku nedostatkové zboží. Na vině byl tehdy jeden z dodavatelů, který měl výrobní potíže ze součástkou pro skener obličeje Face ID. Po tomto nezdaru se v Applu rozhodli, že pro příště už nic nenechají náhodě a na náběh další generace se pořádně připraví.

Úplně první iPhone, jež světlo světa poprvé oficiálně spatří až v září letošního roku tak z výrobní linky nejspíš sjede už v těchto měsících. Apple si totiž výrobu nejprve odzkouší nanečisto. To mimo jiné znamená, že  vývoj nástupců současných iPhonů 8/Plus a iPhonu X už je v podstatě dokončen. S těmito informacemi přišel web Digitimes, který zákulisní drby vypouští na veřejnost poměrně často.

Vědci vyvinuli robotickou rybu. Pomůže jim lépe pochopit dění pod hladinou oceánů

Pokud se výroba trojice nových iPhonů skutečně rozběhne už takto brzo, můžou mít zájemci o jablečnou novinku jistotu, že při startu prodeje bude na pultech obchodů novinky dostatek. Digitimes také tvrdí, že prodeje iPhonu 8/Plus ani iPhonu X nejsou tak uspokojivé, jak jeho výrobce předpokládal. Proto už svou pozornost upíná na nastupující generaci. Start zkušení produkce může také znamenat, že na web budou v ještě větší míře unikat fotky zachycující trojici nových přístrojů.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button