Novinky

Apple rozeslal oficiální pozvánky na červnovou konferenci WWDC 2019. Co můžeme očekávat?

Společnost Apple včera rozeslala pozvánky na tradiční WWDC (Worldwide Developers Conference), která se bude letos konat v termínu 3. až 7. června a to v McEnery Convention Center v San Jose v Kalifornii. Co můžeme od konference čekat? 

Jak už bývá zvykem, WWDC je většinou „softwaová konference“. Apple by nám měl odhalit nové generace všech systémů, tj. iOS 13, watchOS 6, macOS 10.15 a v neposlední také tvOS13. Tyto systémy budou vývojáři a veřejní testeři testovat zhruba do září, kdy obvykle vycházejí finální verze systémů společně s novým hardwarem. Pokud máte zájem o předběžný přístup k aktuálně testovaným verzím iOS či jiných systémů, tak se můžete zaregistrovat do Beta Sofware Programu na speciálních stránkách společnosti Apple.

WWDC

Software a možná i hardware

Představení systémů je tedy jisté, ale například přes 2 lety nás Apple překvapil uvedením reproduktoru HomePod či počítače iMac. Uvidíme tedy, zda se i letos dočkáme nějaké té hardwarové novinky. V úvahu připadají AirPods 2 (samozřejmě, že v případě, že se neukáží na nadcházející konferenci 25. března) a nebo také nabíječka AirPower. Nabíjecí podložka AirPower by si už opravdu zasloužila uvedení na trh. Apple ji představil před více než rokem a kvůli technickým problémům při výrobě nabrala opravdu značné zpoždění. Doufejme tedy, že už se tento rok na pultech Apple Storů či APR ukáže. 

Do kalendářů si tak zapište datum 3. června, kdy zřejmě od 19:00 našeho času proběhne hlavní konference, na které se softwarové novinky ukáží.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button