Novinky

Apple Pay přijde na Slovensko zřejmě 15. března. Spolu s ním se pravděpodobně dočká i Slovinsko

Ze zdroje z bankovního prostředí jsme získali zajímavou informaci týkající se služby Apple Pay u našich sousedů na Slovensku. Pokud půjde vše hladce a bez problémů, tak by měla být služba spuštěna už příští týden a to konkrétně 15. března. Společně se Slovenskem by mělo být Apple Pay dostupné i ve Slovinsku.

Tento termín je pravděpodobný i z důvodu, že o něm hovořili původní informace. Poté se ukázalo, že Apple posunul start služby na léto 2019. Nyní se ale opět ukazuje informace ohledně březnového termínu. Našemu zdroji také nahrává údaj z anglické verze Wikipedie. Pokud si zde najdete informace o Apple Pay, tak zjistíte, že je v tabulce uveden stejný termín spuštění, jako od našeho zdroje. Zajímavý je také pohled na mapu dostupnosti Apple Pay v Evropě, kde je vyznačeno Slovensko a Slovinsko jako „upcoming“, což je v překladu následující.

Apple Pay: na řadě je Slovensko

Apple Pay je v České republice asi 3 týdny a za tuto dobu předčilo veškerá očekávání a to jak klientů, tak také bankovních institucí. Původně s námi mělo být spuštěno právě Slovensko, Apple ale termín z neurčitého důvodu posunul a společně s námi se Apple Pay nakonec dočkali v Saúdské Arábii.  Nyní je tedy na řadě Slovensko, popřípadě okolní státy, jako je Rakousko či zmíněné Slovinsko, kde Apple Pay stále není dostupné. 

Ačkoli náš zdroj považujeme za důvěryhodný, informaci ohledně spuštění Apple Pay na Slovensku přesto doporučujeme brát s mírnou rezervou.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

5 Komentáře

    1. Zdroj nemusel nutně klamat, ve článku ještě pro jistotu píšeme, že informaci máte brát s rezervou. Stejně tak se mohly vyskytnout nějaké problémy a Apple službu nakonec nespustil. Aktuálně o spuštění Apple Pay na Slovensku nemáme žádné další informace, nezbývá tedy, než čekat.

      1. V podstate je jedno ci klamal alebo nie. S rezervou som to samozrejme bral. Jedina skoda je ta, ze sa to vkuse natahuje.

  1. Jo zdroj klamal . Ale trak co Po rokoch uz kaslem na cely iPhone a prejdem na samsung Galaxy 10. Apple si zomna nebude robit uz srandu . Takze vsetky jeho produkty ( iPhone, ipad, macbook aj watch ) nahradim konkurenciou . Pouzival som ich produkty roky uz stacilo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close