Novinky

Apple nepřímo potvrdil brzký příchod dvou novinek, které představí na jarní keynote

Databáze EEC (Eurasian Economic Commission) se již několikrát ukázala jako velmi cenný zdroj informací spojený s chystanými novinkami společnosti Apple. Všichni výrobci jsou totiž povinni hlásit této instituci připravované produkty využívající šifrovací technologie.

Nově se v databázi objevily na první pohled vágní označení několika Apple zařízení, která jsou spojená s modelovými řadami iPhone a iPad. Jako první si toho všimla redakce zahraničního webu Consomac, k níž se záhy připojily další zdroje. Ačkoli jde o neoficiální informace, s nejvyšší pravděpodobností se jedná o zatím nepředstavené generace modelů iPhone SE a iPad Air.

Foto: Consomac

Z minulosti víme, že doba mezi zapsáním chystaných produktů do seznamu EEC a jejich oficiálním uvedením se většinou pohybuje v řádu několika týdnů. Většinou však nepřekračuje tři měsíce, což nepřímo odkazuje na očekávanou jarní keynote.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Richard Streit)

V případě nového iPhonu SE neočekáváme žádné výraznější změny. Design má zůstat údajně stejný a vylepšení se tak odehraje pouze pod kapotou. Hnacím motorem se stane čipset A15, který doprovodí podpora pro 5G sítě. V podobném duchu se ponese také výbava nového iPadu Air, který dostane totožný čipset. Vnější kontury pak budou identické jako u stále aktuálního modelu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button