Novinky

Apple naplánoval na Mezinárodní den žen další Apple Watch výzvu. Přidáte se?

Jak už je u společnosti Apple zvykem, čas od času se dočkáme speciální pohybové výzvy pro majitele Apple Watch, která je oceněna limitovaným odznakem v aplikaci Aktivita. A právě jedna taková výzva nás bude stejně, jako minulý rok, čekat 8. března na Mezinárodní den žen. 

Pokud chcete do vaší sbírky další, jedinečný odznak, tak 8. března budete muset ujít, uběhnout a nebo ujet na invalidním vozíku přesně 1 míli, což je 1,61 km. Po splnění obdržíte odznak v aplikaci Aktivita, který bude jedinečný a nikdy jindy ho nebudete moci získat. Při chůzi, nebo jiné aktivitě nemusíte mít zapnuté cvičení, i když osobně bych ho radši zapnul a měl jistotu, že Apple Watch správně měří.

Prakticky každý měsíc jedna výzva

Apple se tímto snaží motivovat uživatele Apple Watch ke zdravému životnímu stylu a hlavně k pohybu. V minulosti jste mohli narazit na spoustu podobných výzev. Společnost zveřejnila výzvy například na Světový den srdce, Den Matek, Den Země a mnohé další. Hodinky by vás na výzvu měly automaticky upozornit pár dní předem, takže se nemusíte bát, že byste na tuto aktivitu zapomněli.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close