Novinky

Za pár dní startuje Apple Watch výzva, za kterou dostanete speciální odznak. Přidáte se?

Jak už bývá u Applu zvykem, čas od času se dočkáme speciální pohybové výzvy, za kterou dostanete v případě úspěchu speciální odznak. A právě taková výzva startuje již za pár dní. 

Výzva bude konkrétně probíhat v termínu od 8. do 14. února a všichni uživatelé Apple Watch by na ni měli být upozornění pár dní předem. A co že pro speciální odznak musíte udělat? V tomto termínu budete muset po každý jeden den uzavřít zelený kroužek cvičení, tj. cvičit alespoň 30 minut denně. 

Odznak, který jindy nezískáte

Pokud výše zmíněné splníte, tak dostanete limitovaný odznak, který je vypadá velice hezky (zelený kroužek cvičení, v něm rok 2019 a malé srdce) bude určen právě a jen pro tuto výzvu. Pokud odznak v aplikaci Aktivita neuvidíte hned, tak nezoufejte. Náhled odznaku se vám i s popisem zobrazí jen pár dní před začátkem výzvy a pokud odznáček získáte, tak se vám v aplikaci Aktivita objeví během následujících pár dní. 

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close