Novinky

Apple chystá nová sluchátka přes hlavu. Podobně jako u Apple Watch budou mít měnitelné části

Od doby, kdy Apple v roce 2014 koupil za 3 miliardy dolarů společnost Beats, stal se poměrně silným hráčem v segmentu sluchátek. Stačí se podívat na ulici, kolika lidem trčí z uší bezdrátová sluchátka AirPods. Společnost navíc do tohoto perspektivního segmentu proniká stále více. Web Business Insider nyní přinesl zprávu o velmi zajímavém nápadu, na kterém za zdmi kanceláří v Cupertinu aktuálně pracují.

Apple totiž údajně pracuje na velkých sluchátkách přes hlavu, která budou mít vyměnitelné části. Spekulace o tomto tajemném produktu se internetem šíří už od roku 2018. Původní předpoklad vypadal tak, že firma novinku představí v první polovině roku 2020. Vzhledem k okolnostem se ale toto datum dnes jeví jako krajně nepravděpodobné. Stále to ovšem vypadá, že lidé Tima Cooka na zajímavém konceptu sluchátek stále pracují.

Červené iPhony pomůžou v boji s pandemií. Výtěžek z (PRODUCT)RED půjde do speciálního fondu

Podobně jako si lidé dnes mění pásky u svých hodinek Apple Watch, měla by mít vyměnitelné části také nová sluchátka. Díky tomu se z novinky velmi snadno může stát žádaný módní doplněk, který navíc každý uživatel jednoduše přizpůsobí svému vkusu. Podle informací agentury Bloomberg by sluchátka měla dostat retro design s oválnými repráky a kovovým proužkem přes hlavu. Určité části pak budou připevněny pouze magnetem, a tak si je lidé budou moci vyměnit. Objevit by se pak měly hned dvě verze. Jedna prémiová a druhá cenově dostupnější. Apple tradičně na dotazy reakcí nereagoval.

Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close