Novinky

Apple AirPods Pro jsou skvělá sluchátka. Na mnohem levnějšího konkurenta ale stále nemají

Před několika týdny Apple v tichosti představil bezdrátová sluchátka AirPods Pro. Nejedná se o novou generaci oblíbených špuntových sluchátek, nýbrž o rozšíření produktové řady. Novinka by měla zaujmout především aktivním potlačováním okolního hluku. Vzhledem k přídomku Pro a poměrně výrazně vyšší ceně slibují sluchátka AirPods Pro i lepší zvuk.

Nyní se respektovaná agentura Consumer Reports, která vydává doporučení pro spotřebitele, podívala na nejdražší sluchátka v nabídce Applu podrobněji. Nejdůležitějším faktorem se při hodnocení sluchátek stal přirozeně jejich zvukový projev. V této souvislosti Consumer Reports hovoří o tom, že AirPods Pro hrají skutečně velmi dobře. Konečný verdikt ovšem jedním dechem dodává, že se pořád jedná o špuntová sluchátka, a proto audiofilům nejspíše stačit nebudou.

Apple Watch jako spása pro rodinu. Hodinky pomohly mladému autistovi zlepšit sociální dovednosti

Přesto se ovšem jedná o poměrně zásadní posun. Consumer Reports totiž v minulosti upozorňovala na to, že na trhu existují mnohem lepší alternativy. Nyní agentura uvádí, že AirPods Pro stojí za zvážení. Má to však jedno ale. AirPods Pro získaly v konečném hodnocení skóre 75 bodů. Na trhu ovšem existuje jiný výrobek, který zabodoval více, a to sluchátka Galaxy Buds od Samsungu. Výrobek jihokorejského soupeře Applu stojí porovnání se sluchátky od Applu zhruba polovinu. Přesto podle Consumer Reports nabídnou svým majitelů, ještě lepší zvuk.

Zdroj
9to5mac
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close