Novinky

AirPods Pro 2 dorazí letos možná ve dvou velikostech. Kromě přisunu hudby se začnou starat o vaše zdraví

Letošní rok bude na novinky z dílny Applu vydatný. Nálož produktů bude totiž mimořádná. Kromě aktualizovaného iPhonu, nových iPadů a MacBooku bychom se měli dočkat i další generace zařízení, které sice nepatří mezi stěžejní produkty Applu, avšak v posledních letech se stalo velmi populárním. Řeč je o AirPods. Konkrétně by se druhé generace měla dočkat řada AirPods Pro. Dražší bezdrátová sluchátka už na vylepšení čekají půl roku.

Původní generace se totiž objevila v roce 2019 a i nadále zůstává v prodeji takřka v původní podobě. Je pravda, že společně s představením AirPods 3 dostala produktová řada podporu MagSafe. Na skutečnou druhou generaci ale stále čekáme. Změní se to až letos. Kromě vylepšení po technické stránce, která jsou očekáváná, bychom se měli dočkat i zcela nového designu.  Analytici vůbec poprvé očekávají také přítomnost funkcí pro monitoring zdraví. Spekulace se dosud víceméně shodují na tom, že se novinky dočkáme až koncem roku.

Držte si peněženky, Apple plánuje uvést obrovské množství nových produktů. Největší smršť přijde na podzim

S velmi zajímavou informací přišel před nedávnem anonymní leaker na Twitteru. Přinesl totiž fotku dvou verzí součástek nových sluchátek, která naznačuje, že Apple možná připravuje hned dvě velikosti AirPods Pro. To dává smysl. Univerzální velikost a tvar totiž nemusí sedět všem. Druhá velikost je tedy elegantní řešení, jak sluchátka zpřístupnit všem, kterým současné modely zkrátka nesedí. Výrazné změny očekává také Ming-Chi Kuo. Podle jeho zdrojů se sluchátka dočkají zásadní proměny. Příjemnou novinkou by také měla být výrazně prodloužená výdrž baterie.

Zdroj
Appleinsider

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button