Novinky

A je to oficiální. Apple za 12 dní představí iPhone 11, Apple Watch Series 5 a další novinky

Včera večer skončilo první kolo spekulací. Apple totiž oficiálně potvrdil termín konání podzimní tiskové akce, kde světu odhalí své klíčové novinky pro nacházející období. Odvětví celého technologického průmyslu se zastaví 10. září v 19:00 našeho času. Hlavní roli sehraje premiéra modelové řády iPhone 11. Svého nástupce se dočká také iPhone Xr a pravděpodobně se objeví i zbrusu nový iPhone s přídomkem „Pro“.

Akce nese podtitul “By innovation only“, pod čímž si člověk může představit ledasco. Rozhodně se ale nespoléháme na zásadní inovace u iPhonu 11. Ten má údajně nabídnout stejný designový základ. Proměna se odehraje především na zadní straně, kam se nastěhuje trojitý fotoaparát. Ten má podle posledních informací nabídnou nebývale kvalitní výstup. Pozadu nezůstane ani kamera, kde uživatelé dostanou možnost úpravy videí v reálném čase.

Zákulisní šuškanda také hovoří o nových barevných variantách. Těmto spekulacím nahrává i barevné logo pozvánky, které dost možná odhaluje chystané variace. Dalšími novinkami se stane vylepšené Face ID, reverzní nabíjení a pochopitelně výkonnější hardware, který dostane na starosti čipset Apple A13 Bionic.

Apple ovšem nezůstane pouze u iPhonů. Většina odborné komunity spoléhá na debut Apple Watch Series 5, které dostanou keramické a titanové pouzdro. Další novinkou se má stát také zbrusu nový 16“ MacBook Pro. O něm toho příliš nevíme, respektive pouze jednu věc – půjde o pekelně drahé zařízení určené profesionálům. Je ovšem otázkou, zda Apple chystaný laptop nepředstaví na samostatné konferenci o několik týdnů později společně s novými iPady, které jsou též očekávány.

Odpovědí na všechny další otázky se dočkáme již za 12 dní. O všech uvedených novinkách se dozvíte také na našem webu. Nezapomeňte nás tedy 10. září sledovat, aby vám neuniklo nic podstatného.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button