Novinky

Apple sjednocuje názvy svých výrobků. Nejdražší iPhone dostane označení Pro

Většina spekulací o nové generaci iPhonů, která bude představena už za několik týdnů, se shoduje v jedné věci. Pokud máme věřit dosavadním nepotvrzeným zprávám, nepřinese iPhone 11 příliš markantní změny. Půjde spíše jen o drobná vylepšení. Největší novinkou se s největší pravděpodobností stane zadní fotoaparát, který dostane hned trojici snímačů.

Na Twitteru se ovšem nyní objevila zpráva, podle které přinesou nové iPhony ještě jednu zásadní novinku. Ta však pro běžné používání příliš důležitá nebude. Půjde totiž o změnu názvu jablečného smartphonu. Stejně jako v dalších produktových řadách, i zde Apple označí své vrcholné modely přídomkem Pro. Informaci přinesl anonymní twitterový účet CoinX, který spolehlivost svých spekulací už v minulých letech několikrát prokázal. Šlo například o názvy iPhonů představených v minulých letech nebo odstranění audiokonektoru z iPhonu 7. 

Pozor na bezdrátové nabíječky. Jejich nesprávným používáním si můžete zničit baterku

Magazín Macrumors v této souvislosti dodává, že stejnou informaci týkající se pojmenování letošních iPhonů dostal anonymně už v minulém týdnu. Název iPhone 11 Pro by měl dostat model, který nabídne trojici zadních kamer. Cenově dostupnější model tím pádem ponese prostější název iPhone 11. Je možné, že v nabídce zůstane také iPhone 11R.

Zdroj
Macrumors
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close