Novinky

Zůstane nám ještě nějaké tajemství? O letošních iPhonech už je známo téměř vše

Od představení nového iPhonu nás ještě několik měsíců dělí. Jak ale bývá zvykem prakticky každým rokem, už během jara se o novince živě debatuje. Díky množství úniků si už teď můžeme udělat poměrně přesný obrázek o tom, jak bude nejočekávanější smartphone letošního roku vypadat. Víme tak, že iPhone 12 by měl poprvé přinést podporu sítí 5G. Hovoří se také o tom, že nejdražší model značky nebude mít žádný konektor. Jeho budoucí majitelé se tak budou muset obejít zcela bez kabelů.

Zdroj: Phonearena

Nyní se na internetu objevily další zajímavé informace o zářiové novince. Na pulty obchodů by měla koncem roku zamířit hned čtveřice nových zařízení. Půjde o řady iPhone 12 a iPhone 12 Pro, přičemž každá bude dostupná ve dvou velikostech. Toto jsou informace, které už se dříve objevily. Předpokládá se také, že velikosti obrazovek budou 5,4 palců a 6,1 palců u iPhonu 12 a 6,1 palců, respektive 6,7 palců u iPhonu 12 Pro.

Další únik potvrdil, že iPhone 12 Pro dostane 120Hz displej a řadu příjemných vylepšení k tomu

iPhony řady Pro by měly dostat 6 GB operační paměti. Levnější modely pak dostanou 4 GB. iPhone 12 Pro opět dostane ocelové tělo a vylepšenou soustavu snímačů zadního fotoaparátu, kterou doplní speciální lidar. iPhone 12 se pak dočká hliníkového těla a dvojitého zadního foťáku. Půjde tak o jemné vylepšení stávajícího iPhonu 11. Co se týče interní velikosti, měly by být všechny iPhony k dispozici v provedení s 128 GB a 256 GB. Nejlevnější iPhone vyjde na 649 dolarů, Nejdražší poté na 1399.

Zdroj
CultofMac
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close