AktualityNovinky

Znáte pouzdra od značky LRose?

Je třeba připomenout, že iPady jsou citlivé přístroje, které potřebují ochranu. Poškodit je může nejen všudy přítomný prach, ale příčinou poškození může být i neopatrná manipulace. Vnější ochrana proto musí být vždy na prvním místě. Zajistit ji může pouze a jen kvalitní pouzdro. Nemáte ho a hledáte? Pokud ano, nabídka značky LRose by vás rozhodně měla zajímat.

Pouzdra šitá na míru

LRose je značka, která vyrábí pouzdra na iPad mini i na modely 2/3/4. Jedná se o pouzdra, která jsou velikostí vždy přizpůsobena rozměrům přístroje, což je stěžejní. Je tím zaručeno, že iPad v pouzdru drží a je tak zabráněno jeho vyklouznutí a poničení. LRose dbá na kvalitu, vyrábí proto pouzdra z velmi odolného materiálu, kterým je v tomto případě PU kůže. Tento materiál výborně odolává vnějším vlivům a je současně dostatečně pevný.

01

Každé pouzdro na iPad od LRose má praktický vnitřní rámeček. Do něj je možné přístroj uložit a tím je znemožněn jeho samovolný pohyb. Celé pouzdro je navíc chráněno pojistkou na suchý zip. Díky ní se nemůže pouzdro samovolně otevřít. Výhodou pouzder je, že jejich vnitřní část je hladká a tvoří ji jemná vlákna. Ta přístroj chrání před poškrábáním a zajistí, že je displej čistý a připraven k použití. Obaly mají dokonalý tvar, který umožňuje neomezený přístup ke všem ovládacím prvkům. iPad tedy nemusíte z pouzdra vytahovat.

02

Vychytávka: pouzdra od LRose mají pohyblivé horní víko. To je možné překlopit, takže se pouzdro rázem promění ve stojan a vy můžete na iPadu třeba sledovat film, prohlížet si fotografie apod.

Pouzdra pevně obepínají tělo přístroje. Je proto určitě na místě přemýšlet i o pořízení si ochranné folie na displej.

Trendy barevná provedení

Stylová pouzdra na iPad Air i jiné modely je možné koupit v internetovém obchodě isnap.cz. Vybírat je možné z několika trendy barev – od klasické černé či šedivé až po výraznou zelenou a růžovou. Uvažujte o nich, stojí za to!

TIP – pokud vás svět Apple zajímá, sledujte nejen náš magazín. Zajímavé novinky najdete i v této rubrice.

 

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button