Novinky

Známý výrobce krytů odhalil vzhled iPhonu 13

Představení iPhonu 13 je skoro za rohem a výrobci krytů pracují na plné obrátky. Až Apple v září představí nové modely iPhonu 13, musí mít vyrobené a připravené kryty k prodeji. Společnosti vyrábějící tento typ příslušenství se většinou orientují dle tzv. Dummy modelů, které mají prakticky stejné rozměry a vzhled jako finální produkt. Čínská výrobní společnost nečekaně tento dummy model zveřejnila na čínské sociální síti Weibo a my se na něj můžeme podívat. 

Známá čínská společnost Benks včera na Weibo publikovala fotky iPhonu 13, dle kterých vyrábí své kryty. Leakeři DuanRui a Ice Universe byli natolik rychlí a stihli stejné obrázky nasdílet také na Twitter. Na snímku můžeme vidět všechny čtyři modely iPhonu 13. Zleva iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Velikosti obrazovek budou 5,4″, 6,1″ a 6,7 palce.

Zdroj: Benks

Vzhledově jsou zařízení velmi podobná loňským modelům, ovšem i tak si můžeme všimnout několika rozdílů. Všechny modely budou mít o něco menší výřez horní části displeje a iPhone 13 mini s iPhonem 13 budou mít nově rozmístěné čočky. iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max mají dokonce o něco větší modul hlavního fotoaparátu. 

Zvětšení modulu s objektivy u Pro verzí je hlavně kvůli lepší stabilizaci a novým možnostem ultra-širokoúhlé čočky. Společnost Benks patří mezi renomované výrobce a je tedy velmi pravděpodobné, že publikované informace o vzhledu se budou shodovat s tím, co nám Apple ukáže na zářijové keynote.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button