Novinky

Známý leaker odhalil další parametry a cenu plánovaných AirTags

O lokalizačních zařízení AirTags se mluví již několik měsíců. V poslední době se ale objevuje čím dál víc spekulací, které naznačují, že představení tohoto dlouho očekávaného produktu je za rohem. Známý leaker Max Weinbach se nyní rozhodl prozradit další parametry a plánovanou cenu, za kterou se mají Air Tags prodávat

Na trhu naleznete už několik lokalizačních „placiček“, jak už od společnosti Samsung, Fixed tak třeba i Tile. Průměrná cena těchto zařízení se pohybuje okolo 950 korun. Dle Weinbacha, by cena lokátorů AirTags neměla přesahovat hodnotu 850 korun za kus. 

Weinbach také zmínil velikost lokátorů. „Mé zdroje mi sdělili, jak velká lokalizační zařízení AirTags budou. Jejich rozměry mají činit 32 mm x 32 mm x 9 mm,“ sdělil Weinbach. Průměr AirTags by se dal přirovnat k minci padesáti koruny, která má 28 mm. AirTags budou o něco menší než Galaxy SmartTags, jejichž průměr činí 39 mm.

Zdroj: AppleTomorrow / Twitter

V minulosti leaker L0vetodream zmínil, že Apple připravuje AirTags ve dvou velikostech. Mnoha analytikům toto tvrzení nedává smysl, protože dle nich není důvod, proč by Apple tento krok dělal. Weinbach také tvrdí, že se nových produktů dočkáme již velice brzy. Bohužel si není jist, jakým způsobem tyto produkty představí. Dle leakera Jona Prossera, bychom se nových produktů měli dočkat už v dubnu, bližší informace zatím bohužel nemáme.

Zdroj
Macrumors

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button