iOSNovinky

Známe jméno vítěze dárkové poukázky v hodnotě $10.000

Jak jsme před časem informovali v tomto článku, byla pokořena hranice 25.000.000.000 stažených aplikací z obchodu iTunes App Store. Tím šťastlivcem, který získal dárkovou poukázku v hodnotě $10.000 na nákup aplikací v iTunes App Store, se stal Chunli Fu z Qingdao v Číně, který si stáhl zdarma dostupnou aplikaci “Where’s My Water?”. Jedná se o náročný hlavolam, který se stal u uživatelů velmi oblíbeným.

Eddy Cue, Apple senior viceprezident pro Internetový software a služby, vyjádřil své díky: “Rádi bychom poděkovali našim zákazníkům a vývojářům za to, že nám pomáhají k dosažení tohoto historického milníku – 25 miliard stažených aplikací. Když jsme před čtyřmi lety spustili iTunes App Store, nikdy jsme si nepředstavovali, že se rozšíří do takových rozměrů jakými se pyšní dnes. Aplikace pro iOS jsou fenoménem dnešní doby a jejich výběr je neuvěřitelný.”

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button