AktualityNovinky

Známe české a slovenské ceny iPadu Pro a nové Apple TV

Zahájení prodeje iPadu Pro a nové Apple TV se nezadržitelně blíží. Daleko potěšujícím faktem je dostupnost ve většině zemí, mezi kterými nechybí Česká a Slovenská republika. Díky internetovému obchodu Alza již nyní víme, kolik obě novinky budou stát. V případě iPadu Pro se připravte na rozbití prasátka, jelikož jeho ceny startují nad hranicí 24 000 Kč.

Snímek obrazovky 2015-10-20 v 18.26.08

Co se týče Apple TV, ta vás rozhodně podobným způsobem nezruinuje, jelikož základní model s 32GB vyjde na necelých pět tisíc. Ačkoli nikdo z oficiálních prodejců nevydal informace k dostupnosti, první expedice se očekávají v horizontu dvou až tří následujících týdnů.

apple-tv

Apple chce tímto krokem co nejlépe zasáhnout předvánoční období, které může zajímavým způsobem nastartovat prodejní náběhovou křivku.

V diskuzi pod článkem se můžete pochlubit, zda plánujete nákup alespoň jedné jablečné novinky, případně jakou paměťovou variantu zvolíte.

Ceny iPad Pro

Snímek obrazovky 2015-10-20 v 18.48.43

 

 

 

 

 

Ceny Apple TV

32 GB – 4 890 Kč (179 Eur)
64 GB – 6 490 kč (239 Eur)

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

3 Komentáře

  1. Mluvilo se o “dvou variantách” Apple TV – jaká dorazí do ČR ?
    Pokud do ČR dorazí ořezaná – mohu zakoupit v zahraničí a půjde mi vše a nebo “region” rozhodne ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button