AktualityNovinky

Apple TV 4 se již brzy objeví na našem trhu. “Osekané” verze se bát nemusíte

Apple na své poslední konferenci představil řadu nových produktů, mezi nimiž nechyběla ani další generace Apple TV 4. Ta v porovná s předchůdci doznala hned několika podstatných změn. Kromě výkonnějšího hardwaru a možnosti instalace aplikací jsme se dočkali přepracovaného ovladače. Jeho největší chloubou je dotyková plocha určená pro navigaci v systémových nabídkách a integrovaný mikrofon sloužící k hlasovým povelům.

apple_tv_backPár týdnů zpět se objevily zvěsti, že Apple plánuje distribuci dvou verzí s odlišnými ovladači. Tyto informace se však ukazují jako liché a proto se není třeba obávat, že na náš trh dorazí „osekaná“ varianta bez mikrofonu a tlačítka vyvolávající hlasovou asistentku Siri.

apple_tv_ovladacAčkoliv si v našich podmínkách nevychutnáme veškerý potenciál Apple TV, může nás alespoň těšit skutečnost, že český uživatel dostane za své peníze plnohodnotnou verzi. Co se týče prodejů, tak první expedice se mají rozběhnout začátkem listopadu, ceny naleznete v našem předchozím článku. Zda nenápadná krabička uspěje v boji s Androidí konkurencí, je v současné chvíli otázkou na křišťálovou kouli.

apple-tvJedno je však jisté již nyní, kalifornský výrobce do Apple TV vkládá nemalé naděje. Zákulisní informace hovoří o připravení půdy pro další produkt s ambicemi změnit zkostnatělý televizní průmysl.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button