Novinky

Zlatý iPhone 12 Pro je méně náchylný na ulpívání otisků než ostatní barevné varianty

Když si koupíte nový iPhone, tak si ho určitě hýčkáte jako své dítě, aby nepřišel k žádné újmě. S častým používáním se displej a celkově i zbytek iPhonu upatlá a jsou na něm vidět otisky.

Po celém internetu se už rozletěly recenze na nové modely iPhonů. Všichni obdivují nové barvy, úchvatný fotoaparát a mnoho dalších funkcí, které nový iPhone přinesl. Matthew Panzarino ale při své recenzi narazil na zajímavé zjištění. Zlatá varianta iPhonu 12 Pro používá speciální pokovení okrajů. Ostatní barevné varianty iPhonu 12 Pro používají jiný typ barvení ocelového rámečku, který známe z loňského modelu. Odlišný způsob barvení u zlatého iPhonu 12 Pro má ovšem jeden zajímavý vedlejší efekt. Mnohem lépe totiž odolává ulpívání otisků a údajně je také odolnější vůči mechanickému poškození.

Zdroj: Apple

U zlaté barvy iPhonu 12 Pro bude tedy o něco těžší okraje umazat dotekem, nebo čímkoliv jiným. Toto je zatím pouze teorie, ale podle dalšího Panzariniho výzkumu to opravdu vypadá, že zlatý iPhone 12 Pro (Max) se bude o poznání méně špinit. Ověřit to zatím nebylo možné, protože recenzenti dostali většinou modrou barvu.

Kdyby byl zlatý iPhone 12 Pro opravdu odolnější, jak pádům tak i vůči otiskům prstů, byla by to další skvělá vlastnost nového iPhonu 12 Pro. Tento pátek ale už budou všechny varianty dostupné na pultech prodejců, takže si tuto teorii budete moci ověřit také vy.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button