Novinky

Zkusíte své štěstí? Apple vyhlásil novou soutěž o nejlepší makrofotografii pořízenou na iPhone 13 Pro

Apple vyhlásil novou soutěž v rámci kampaně “Shot on iPhone“, která se dlouhodobě snaží propagovat fotografické kvality jablečných smartphonů. V letošním roce se však budou moci zapojit pouze uživatelé modelů iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Důvodem, proč se mohou zúčastnit pouze majitelé aktuálně nejlépe vybaveného iPhonu, je zvolené téma, kterým je makrofotografie.

Soutěž potrvá do 16. února 2022, přičemž vítězové budou vyhlášeni v průběhu dubna. Do soutěže se lze zapojit sdílením fotografií na Instagramu nebo Twitteru, které budou doplněny o hastag #ShotoniPhone a #iPhonemacrochallenge. Pokud nemáte profil ani na jedné z uvedených sociálních sítí, můžete své snímky odeslat na adresu shotoniphone(zavináč)apple.com. Přiložený soubor musí mít název ve formátu “jmeno_prijmeni_macro_modeliphonu“, do předmětu uveďte “Shot on iPhone Macro Challenge Submission“. Vítězné fotografie se objeví v galerii na webu a účtech sociálních sítí společnosti Apple. Dále se mohou objevit také v digitálních kampaních a na veřejných výstavách.

Foto: Apple

Výherce vyberou světoznámí fotografové

Apple dále slibuje, že odmění všechny vítěze za jejich práci a zaplatí licenční poplatek deseti nejlepším fotografům za použití jejich snímků v marketingových kampaních. V podmínkách soutěže se také uvádí, že autorům zůstanou práva na jejich výtvory, ovšem účastí v soutěži udělují Applu bezplatnou, celosvětvou a neodvolatelnou výhradní licenci na jeden rok.

Výherce bude vybírat porota složená z profesionálních fotografů a filmařů. Do křesla rozhodčích usednou globálně uznávaní profesionálové, jakým je například Peter McKinnon, Anand Varma, Billy Sorentino či Pamela Chen.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button