Novinky

Zimní výprodej na GoDeal24 je tady. Kupte MS Office a získejte licenci Windows 11 zcela zdarma

Vlivem současné doby se většina z nás přesunula z kanceláří na home office. Aby byla práce z domova dostatečně efektivní a pohodlná zároveň, neobejdeme se bez kvalitního počítače s nejnovější verzí operačního systému a aktuálním softwarem. Pokud se nyní nacházíte v situaci, kdy přemýšlíte o upgradu kancelářského balíku či aktualizaci Windows, díky zimnímu výprodeji na GoDeal24 máte jedinečnou možnost si pořídit Microsoft Office a další produkty za ty nejlepší ceny na trhu. Díky speciální akci lze dokonce při nákupu MS Office získat Windows 11 či Windows 10 zcela zdarma. Kromě jiného je nyní na Godeal24 spousta další skvělých nabídek, kdy lze ušetřit až 62 % z původní ceny.

Získejte Windows 11 zcela zdarma

Ne, to opravdu není vtip. Stačí si koupit některou z verzí MS Office a GoDeal24 vám k tomu přidá Windows zdarma! Na výběr je hned několik možností.

Office 2021 pro Mac, 62 % sleva s kódem: GG62

Až 50 % sleva na operační systémy Windows s kódem: GG50

Až 62 % sleva na MS Office 2021 a další software od Microsoft s kódem: GG62

Další užitečné nástroje

V GoDeal24 si velmi dobře uvědomují neustále rostoucí požadavky na používání PC coby nástroje pro práci i zábavu, a proto se snaží pravidelně přicházet se zajímavými nabídkami. Kromě lákavých cen si GoDeal24 zakládá na tom, aby proces nákupu byl maximálně jednoduchý a nezabral více času, než je potřeba. Všem svým klientům zároveň nabízí profesionální zákaznickou podporu na e-mailové adrese: service(zavináč)godeal24.com . Klientský servis je připravený pomoci s řadou otázek počínaje nákupem a instalací softwaru konče.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button