Novinky

Zde by chtěl pracovat každý. Podívejte se na dechberoucí záběry nového sídla Applu

Společnost Apple neustává v dostavbě svého velkolepého sídla, které už pomalu nabírá finální podobu. Zatímco hlavní kontury obřího prstence byly patrné už začátkem minulého roku, zbytek objektu si vyžádá ještě několik týdnů pracovního nasazení najatých dělníků. Aktuální stav se podařilo zachytit na video, které pořídil Duncan Sinefield za pomoci dronu. Během několikaminutového klipu se můžete pokochat majestátností sídla Apple Park, které se stane ústředím kalifornské společnosti pro následující dekády.

Zaměstnanci v Apple Campus 2 dostanou speciálně navržené stoly od holandské společnosti

Na záběrech si lze všimnout, že zahrady a sady uvnitř prstence jsou z valné části hotové a vše začíná pomalu rozkvétat. Vnější okolí objektu sice nenabízí tak velkolepou atmosféru, a ještě nějaký čas potrvá, než dojde k ukončení naplánovaných úprav terénu. Za zmínku stojí také pohled na střechu „vesmírné lodi“, kterou kryjí fotovoltaické panely. Ty napomáhají k výrobě elektřiny a udržení energetické nezávislosti na vnějších dodávkách. V Apple Campus 2 se odráží enviromentální smýšlení, které klade silný důraz na obnovitelné zdroje a souznění s přírodou. Například ovocné sady a záhony zeleniny mají zásobovat zdejší kantýnu po celý rok.

Zaměstnanci Applu budou moci načerpat síly nejen ve špičkově vybavených fitness centrech, ale také procházkami v pečlivě navržených zahradách, plné zeleně a vodních ploch. No řekněte, kdo by si nepřál takové pracoviště?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

11 Komentáře

  1. Chudáci uklížečky, těch bude muset být celá armáda 😀
    Kanclíky to ale budou určitě pěkný, to se musí nechat

    1. zkus si zadat do vyhledávače “samsung building seoul” a budeš vědět co platíš když si koupíš něco od Samsungu :))

  2. To ekologický cítění bych rád viděl v jejich továrnách v Číně. todle prodávají navenek a přitom v Číně se chovaj jak prasata, nehledě na pracovní podmínky v továrnách.

  3. Ani se nedivím co mají za sídlo za ty předraženy sračky co prodávají a montují někde kde je levná pracovní síla a lidé chodí 16 ky jako otroci:-(

  4. … vy jste určitě byly v továrně apple v číně, když tak fundovaně o tom píšete … poučte nás …

  5. A ted bych rád viděl pracoviště v Číně co jsem viděl tak se to dá srovnat s otrokářskou farmou kde pry by měli nechat pracovat vězně něco jako amazon katastrofa na entou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button