Novinky

Zbaví se iPhone SE rámečků? Přinést by mohl průstřel v displeji i podporu 5G

Ještě před pár měsíci jsme nedočkavě vyhlíželi příchod iPhonu SE 2020. Nedávno zveřejněný twitterový příspěvek analytika Ross Young už nyní začíná spekulovat nad jeho dalšími nástupci. Modelová řada Special Edition by se tak v budoucnu mohla dočkat výraznějších změn, než jsme byli doposud zvyklí.

Konkrétně se šušká o informacích ohledně displeje. Mohl by totiž narůst z, pro iPhone SE tradiční hodnoty, 4,7” na 6,1 palců. Kromě toho by Apple mohl přistoupit na další radikální změnu. Displej chystaného “es-éčka” by mohl být kompletně bezrámečkový. Slovem kompletně mám na mysli absenci ikonického výřezu s Face ID modulem. V Cupertinu by pak možná zvážili nasazení, z konkurenční platformy dobře známého, průstřelu v displeji.

Zdroj: macrumors.com

Kromě toho by se změny měly samozřejmě odehrát i na poli čipové výbavy. Nový iPhone SE by mohl do vínku dostat nejnovější procesor z vlajkových modelů. Zapomenout by Apple neměl ani na podporu sítí páté generace. 

Co už tak potěšující není, je informace o termínu premiéry, která se údajně odehraje až v průběhu roku 2023. Ve stejný rok má Apple představit inovovaný design, který bude společný pro všechny budoucí iPhony. Zatím to tedy vypadá, že další nástupce ponese v příštím roce stejné designové linie jako aktuální SE 2020. Tomu se mimochodem v prodejích velmi daří, a to i přes start v nepříjemné pandemické situaci. 

Jaký je váš názor na iPhony z řady SE? Zvykli jste si na větší rozměry, nebo máte raději tato kompaktnější zařízení? 

Zdroj
Macrumors

Dominik Lipavský

Rád čtu a občas také píšu o všem, co souvisí s firmou Apple, technologiemi a mobilní elektronikou. Volný čas nejraději věnuji sportu a své drahé polovičce.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button