Novinky

Zahájení prodeje Apple Watch Series 7 se blíží. Uživatelé si stěžují na barevné kombinace

Od poslední velké premiéry Applu už uběhl téměř jeden měsíc. Během této doby značka obvykle dokáže většinu svých novinek dostat až na pulty obchodů. iPhone 13 už se skutečně čile prodává. Na hodinky sedmé generace jsme ale doposud museli čekat. První dodávky se však rychle blíží. Podle aktuálních informací totiž Apple Watch Series 7 dorazí prvním zájemcům už tento pátek.  Je otázkou kolik jich nakonec bude. Hodinky od Applu totiž prakticky rok co rok přinášely vždy nové zdravotní a fitness funkce. Letošní model je z tohoto pohledu zklamáním.

Největším lákadlem je pouze displej, který se natáhl o 20 procent.  Navzdory spekulacím Apple nakonec nesáhl ani po hranatějším designu po vzoru nových iPhonů či iPadů. Příjemným bonusem, který však případné zájemce asi jen těžko přesvědčí ke koupi, pak mohou být nové barevné kombinace. Zatímco ocelové provedení hodinek sází na konzervativnější zlatou, stříbrnou a šedou, u hliníku se Apple vyřádil. V nabídce totiž najdeme celou paletu barev od temně inkoustové, přes modrou, až po červenou.

Paradoxně jsou to právě barevné kombinace, které u potenciálních zájemců rozproudily vášnivé debaty. Zatímco někomu připadá zlatá barva příliš bledá, jiní si zase stěžují, že bílá je příliš zářivá. Známý analytik Mark Gurman si například všiml zajímavého detailu. Na jedné z produktových fotografií Apple propaguje své hodinky s tmavým páskem, který je v prodeji od roku 2015. Problém je však v tom, že tělo hodinek barevně neodpovídá pásku. Mohlo by se zdát, že jde o malichernosti. Je ale na místě uvědomit si, že Apple Watch se pro mnoho uživatelů staly nepostradatelným módním doplňkem. A proto je dokáží zvednout ze židle i takto zdánlivé detaily. Uvidíme, jak budou nové barvy sedmé generace hodinek vypadat ve skutečnosti.

Zdroj
Macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button