AktualityiOSNovinkyWatch

WatchDots: Vyšperkujte si Apple Watch za pár stovek

Hodinky Apple Watch dostávají nový způsob, jak si je mohou jejich uživatelé vyšperkovat a částečně vyjádřit svůj osobitý styl. Na trhu se totiž objevila samolepka určená pro aplikaci na digitální korunku. Tato zajímavá vychytávka se nazývá WatchDots a podle tvůrců projektu se jedná o materiál pocházející od amerických dodavatelů a nijak nepoškozující tělo hodinek. Polepit si můžete kromě korunky i tlačítko pro vyvolání oblíbených kontaktů, na výběr je z šesti barev. Společnost plánuje do budoucna rozšířit barevnou paletu s ohledem na zájem ze strany zákazníků.

Snímek obrazovky 2015-05-15 v 23.44.10

WatchDots si můžete předobjednat za 9,99 USD (zhruba 250 Kč). Pokud se vám zvolená barva přestane líbit, samolepku můžete jednoduše odstranit a vyměnit za jinou, její opětovné použití již není možné. Je vidět, že výrobci třetích stran se snaží v maximální možné míře využít popularity Apple Watch a zákazníkovi servírují vše, co dává alespoň částečný smysl. O svůj názor na barevnou samolepku pro jablečné hodinky se s námi můžete podělit v diskuzi pod článkem.

 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button