Novinky

Vývojáři jásejte. Apple oznámil datum letošní WWDC, kde představí iOS 16 a další

Fanoušci Applu a vývojáři především se mají zase na co těšit. Máme za sebou první letošní keynote Applu, kde byl představen dlouho očekávaný iPhone SE (2022) po boku s iPadem Air M1. Dále Apple odhalil opět něco, čím  světu dokázal, kdo je tu výkonnostním králem. Mac Studio s čipsetem M1 Ultra, který se okamžitě zařadil mezi nejvýkonnější procesory pro osobní počítače. Jako doplněk k této “raketě” byl představen i nový Studio Display.

Zdroj: Apple.com

WWDC 2022

Během včerejšího odpoledne Apple rozeslal pozvánky na letošní vývojářskou konferenci. Ta se bude konat začátkem června. Přesněji od 6. června do 10. června 2022. Jak se Applu v minulých letech již osvědčilo, vše bude probíhat v online podobě. Pro nás v Česku je, asi již tradičně, nejzajímavějším dnem právě pondělí 6. června. V 19 hodin začne celosvětový online přenos, během kterého Apple představí iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, macOS 13 či tvOS 16 a HomePod OS 16.

Během následujících dní pak Apple pro své vývojáře a studenty připraví různé online workshopy a individuální konferenční hovory s povolanými lidmi z Applu, kteří zde budou pro vývojáře, aby do detailu poradili s chystanými novinkami. 

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button