Novinky

Využijte slevy na Keysfan a získejte licence Windows 10 & Windows 11 za bezkonkurenční ceny

Společnost Microsoft nedávno vydala novou verzi operačního systému Windows 11 jako bezplatnou aktualizaci pro majitele předešlé verze systému. V podstatě lze říci, že abyste získali Windows 11, musíte mít na svém počítači nainstalované Windows 10 a vyčkat na dostupnost aktualizace pro vaše zařízení. Zároveň je nutné dodat, že nárok na Windows 11 je podmíno vcelku přísnými nároky a pokud máte například starší počítač, která nesplňuje hardwarové požadavky, máte smůlu. 

Pokud si ale stavíte nový počítač, na kterém chcete mít Windows 11, tak je ten ideální čas zavítat na stránky Keysfan a pořídit si licenci za pouhých 17 Eur. Speciální akce se ovšem vztahuje také na Windows 10, které můžou být vaše od 7,4 Eur.

50% sleva na Windows 11 a další produkty po zadání kódu: BKF50

60% sleva na Microsoft Office 2021 a další produkty po zadání kódu: BKF60

Keysfan přináší bezpečnou a ekonomicky výhodnou cestu, jak si pořídit nový software pro váš počítač za ty nejlepší ceny. Nakupování na Keysfan je prakticky stejně snadné jako na každém jiném e-shopu. Po vytvoření a zaplacení objednávky je všem zákazníkům odeslán e-mail se zakoupenými licencemi. V případě jakýchkoli dotazů je všem uživatelům k dipozici zákaznický servis na e-mailové adrese support(zavináč)keysfan.com.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button