Novinky

Využijte novoroční výprodej na GoDeal24 a pořiďte si MS Office 2021 za 30 Eur a další software za ty nejlepší ceny

Nový rok představuje nový začátek, čehož spousta z nás využívá k reorganizaci osobních návyků. Přelom roku s sebou tradičně přináší také nejrůznější slevové akce, během nichž se prodejci snaží nabídnout své produkty za nejlepší možné ceny. To samé platí v případě internetového obchodu GoDeal24, který se rozhodl oslavit konec roku 2021 exkluzivní nabídkou softwaru z dílny Microsoft za jen těžko odolatelné ceny. Pokud tedy patříte do skupiny, která pracuje z domova a neobejdete se například bez kancelářského balíku Microsoft Office a další, rozhodně byste měli zbystřit.

Novoroční nabídka na produkty Microsoft Office a Windows

Microsoft Office 2021 pro Mac, 62% sleva s kódem: GG62

Zvýhodněné balíčky MS Office & MS Windows (slevový kód: GG62)

Až 50% sleva na licence Microsoft Windows (slevový kód: GG50)

Další užitečný software pro práci a studium (slevový kód GG62)

Ostatní nástroje pro váš počítač

Samotný nákup probíhá tradiční formou a po dokončení objednávky jsou zakoupené produkty okamžitě odesílány. Internetový obchod GoDeal24 si zakládá na zákaznické podpoře, kterou lze v případě jakýchkoliv dotazů kontaktovat na e-mailové adrese service(zavináč)godeal24.com.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button