Novinky

Využijte omezené nabídky a pořiďte si Xiaomi Mi Band 4 za pouhých 820 Kč

Společnost Xiaomi patří již delší dobu mezi nejvýznamnější hráče na poli s nositelnou elektronikou. Může za to především modelová řada chytrých náramků Mi Band, které jsou mezi uživateli velmi vyhledávaným artiklem.

Žhavou novinkou je Xiaomi Mi Band 4, jehož premiéra se odehrála teprve před několika dny. Nejdominantnějším prvkem je barevný AMOLED displej s úhlopříčkou 0,95“, rozlišením 120 x 240 pixelů a svítivostí až 400 nitů. Kromě obligátního počítání kroků vám náramek změří také spálené kalorie, ušlou vzdálenost, spánek a upozorní na možné riziko poruch srdečního tepu.

Na spodní straně náramku se kromě nabíjecích pinů ukrývá také senzor pro měření srdečního tepu, který využijete zejména při zaznamenávání sportovních aktivit. S Xiaomi Mi Band 4 se nemusíte bát vyrazit ani do bazénu, jelikož disponuje vodotěsnou konstrukcí. S chytrým telefonem komunikuje prostřednictvím nejnovějšího Bluetooth 5.0. Integrovaný akumulátor má kapacitu 135 mAh, což sice na první pohled nevypadá kdovíjak zajímavě, ovšem v praxi vystačí až na 20 dnů provozu. Z 0 na 100 procent pak Xiaomi Mi Band 4 nabijete za necelé dvě hodiny.

Další výbava zahrnuje kapacitní senzor přiblížení, vylepšený tříosý gyroskop a akcelerometr. Příjemným benefitem je také možnost měnit náramky, které jsou navíc kompatibilní s Xiaomi Mi Band 3.

Nyní k tomu nejpodstatnějšímu, díky speciální nabídce internetového obchodu TomTop si můžete Xiaomi Mi Band 4 pořídit za pouhých 820 Kč. To je zhruba o 500 korun méně, než za co lze náramek sehnat na tuzemském trhu. S nákupem však nedoporučujeme příliš otálet, jelikož se jedná o limitovanou nabídku, která je omezena počtem kusů.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close