AktualityiOSNovinkyWatch

Vystavované Apple Watch jsou propojené s iPadem skrze servisní port

Před několika okamžiky se na internetu objevily zajímavé fotografie rozebraného stojanu pro prezentaci hodinek Apple Watch na prodejnách výrobce. Z přiložených snímků si můžete všimnout řemínku, který je překvapivě zakončen Lightning konektorem. Ten slouží k datovým přenosům a především nepřetržitému napájení.

3

Zdrojem energie je iPad mini, který je přímo integrovaný do výstavního podstavce. Zveřejněné fotografie tedy potvrzují již dřívější zprávy o sériovém portu, jenž se nachází v drážce pro připevnění řemínku. Mimo přenosů dat zvládá dobíjet i akumulátor, což potěšilu řadu výrobců třetích stran.

2

V nejbližší době lze očekávat příchod alternativních pásků s extérní baterií. Otázkou však zůstává, jak uživatelé provedou demontáž záslepky šetipinového portu. Tu lze údajně vyjmout pouze z vnitřní strany, což nelze v domácích podmínkách jednoduše provést. Nabízí se tedy řešení v podobě speciálního nářadí či návštěvy autorizovaných servisů.

1

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button