Novinky

Výrobce příslušenství prozradil podobu bezdrátových sluchátek Apple AirPods Pro

Je tomu déle než měsíc, co se objevily první zmínky o tom, že Apple chystá novou verzi bezdrátových sluchátek AirPods. Stalo se tak s vydáním aktualizace beta verze iOS 13.2, kdy pár šikovných vývojářů odhalilo ikonu AirPods s doposud neznámým designem. 

Příchod nových AirPods se očekává koncem tohoto či nejpozději začátkem příštího roku. To ostatně potvrzují i stále častější úniky informací, mezi nimiž začínají figurovat také výrobci příslušenství. Jedním z nich je společnost ESR, která před pár dny odhalila silikonový kryt chránící nabíjecí pouzdro pro AirPods Pro.

Obrázky produktu zobrazují očekávané AirPods Pro přesně tak, jak tomu naznačovaly předchozí spekulace. Pouzdro ukrývající sluchátka je o poznání širší a zároveň také nižší, než jak tomu je u stále aktuální varianty.

Proměnou prošly také samotná sluchátka. Půjde totiž o špunty se silikonovým nástavcem, který dokáže utěsnit zvukovod lépe než klasické pecky. Tento typ konstrukce Apple nezvolil náhodou, AirPods Pro mají totiž nabídnou funkci aktivního potlačení okolních ruchů – ANC. Podle dalších zdrojů se dočkáme zvýšené odolnosti vůči vodě a prachu.

Co se týče ceny, AirPods Pro mají stát 199 USD, což je o 50 USD více, než za kolik se prodávají klasické AirPods. S ohledem na avizovaný název s přídomkem “Pro“ se dá předpokládat, že Apple bude nabízet oba modely současně. Pravděpodobně největší otazník visí nad termínem oficiální premiéry. Ačkoli by se nabízel debut ještě v předvánočním období, spíše to vypadá až na jarní konferenci, kterou Apple tradičně pořádá v průběhu března.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close