Novinky

Výrobce příslušenství prozradil jednu z klíčových novinek chystaného iPhonu 11 a iPhonu 11R

Apple a Google mají jedno společné. Obě společnosti chtějí své chystané smartphony vybavit čtvercovým modulem fotoaparátu v levém horním rohu. Jde o téměř jistý fakt, který potvrzují nedávno uniklé fotografie telefonu Pixel 4 a řada renderů iPhonu 11. Je přitom zajímavé, jak na tuto věc reaguje komunita obou táborů. Zatímco na hlavu Applu padá jedna negativní poznámka za druhou, Google Pixel 4 je mnohými uživateli Androidu oceňován za moderní design.

Pokud patříte do skupiny, které design iPhonu 11 připadá poněkud nevhodný a stále doufáte, že dosavadní úniky nestaví na reálných základech, máme pro vás špatnou zprávu. Výrobce příslušenství Olixar se vytasil s ochranným sklíčkem fotoaparátu pro iPhone 11 (Max) a iPhone 11R. Zmíněné doplňky si lze již nyní předobjednat na webu MobileFun, který se zabývá prodejem příslušenství pro chytré telefony.

Krycí sklíčka fotoaparátu pro iPhone 11 a iPhone 11R si můžete již nyní předobjednat za 10,99 dolarů

Nejpodstatnější na celé věci je samozřejmě skutečnost, že tím pádem padají všechny pochyby o tom, jak bude vypadat zadní strana všech chystaných iPhonů. Zároveň se tím potvrzují předchozí zvěsti o přítomnosti čtvercového modulu, do něhož Apple usadí trojici objektivů, sekundární mikrofon a přisvětlovací diodu.

Z ilustrací lze také snadno vypozorovat, že modul s hnízdem fotoaparátů bude opravdu masivní. O něco subtilnější batůžek ponese iPhone 11R, který se pochlubí „pouze“ duální optikou.

Na povrch začínají probublávat také bližší podrobnosti o kamerovém systému. Všechny chystané iPhony se údajně pochlubí 12Mpx snímači, z nichž vždy minimálně jeden nabídne optickou stabilizaci. Zajímavě zní také integrace nočního režimu, který má zásadně ovlivnit kvalitu fotografií pořízených za horších světelných podmínek. Milovníkům vodních radovánek má udělat radost speciální podvodní režim. To může ostatně znamenat, že iPhony představené v letošním roce nabídnou vyšší stupeň krytí IPxx.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close