Novinky

Výroba iPhonů začne později. Na dva modely si počkáme až do listopadu

Už několikrát jsme psali o tom, že s představením nového iPhonu to letos nebude tak jednoduché. Globální pandemie totiž zamíchala kartami a dodavatelé důležitých součástek pro výrobu smartphonů teprve nedávno začali obnovovat produkci. Nepochybně se zdržel vývoj i v samotném Applu. Nejnovější informace ohledně každoroční obnovy produktové řady mluví o tom, že dva ze čtveřice nových modelů dorazí později.

Zdroj: Phonearena

Web Digitimes, který tradičně oplývá kvalitními informacemi, uvádí, že masová produkce iPhonu 12 Max s 6,1palcovou obrazovkou a iPhonu 12 Pro se stejným rozměrem displeje, bude zahájena okolo července a srpna. To je měsíc později, než je obvyklé. Z toho můžeme vyvodit, že se tyto přístroje dostanou na pulty obchodů o něco později. Mohou je doprovázet také problémy, které pamatujeme například při uvádění iPhonu X. Sehnat jej během prvních měsíců prodeje bylo téměř nadlidským úkolem.

Apple Watch Series 6: MicroLED displej letos nečekejte. Objeví se ale další zdravotní funkce

Další dva modely – mělo by jít o iPhone 12 s 5,4 palci a iPhone 12 Pro Max s 6,7palcovou obrazovkou, se začnou vyrábět ještě o něco později. Výhledově by mělo jít o srpen až září. Na pulty obchodů se tak pravděpodobně dostanou až koncem roku. Podle předběžných odhadů by iPhone 12 Pro a iPhone 12 Max mohl být uvolněn k prodeji během října, zatímco na iPhone 12 a iPhone 12 Pro Max si počkáme až do listopadu.

Zdroj
Phonearena

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button