Novinky

Vymazlete si iPhone k dokonalosti s příslušenstvím od iSETY

Možná se právě teď díváte na svůj iPhone a říkáte si, že by to chtělo nějakou změnu. Nejsnazší způsob jak toho docílit, je koupě nového krytu u některého z tuzemských prodejců. V záplavě nabídek však není jednoduché se zorientovat, což může vyeskalovat v dlouhé hodiny hledání vysněného příslušenství před monitorem počítače. Pokud se nechcete do podobného scénáře dostat, rovnou navštivte stránky iSETY.cz, kde najdete ty nejlepší kousky.

isety-3-1

Krytem to začíná

Dobrá, v kapse máte svůj vysněný iPhone, ale pokud nechcete aby přišel k úhoně, logicky dojdete k závěru, že to chce kryt. V podstatě je jedno, zda chcete silikonovou klasiku či něco více exkluzivního, na iSETY si totiž vybere naprosto každý. Nás za srdce chytl barevný kryt WOLNUTT (PURPLE) pro iPhone 7, u něhož si můžete být jistí, že v okolí se další takový jen tak neobjeví.

1714-1.png

Méně výstřední uživatele zaujme stylovka SUNIE SERIES SLIM. Kromě dokonalé ochrany zaujme kompaktními rozměry, díky čemuž iPhone zbytečně nenaroste. Zmínit si zaslouží originální silikonová pouzdra od Applu, která iSETY nabízí za bezkonkurenční ceny.

sunie-series“Grey is the New Black”

Šťáva navíc

Apple dělá bezkonkurenčně jedny z nejlepších smartphonů, nicméně v oblasti výdrže jsou na tom stejně bídně jako ostatní konkurence. A proto když vám začne docházet v iPhonu nebo iPadu šťáva, je dobré mít při sobě kvalitní powerbanku. Na iSETY najdete ucelenou řadu externích baterií od Xiaomi, které v redakci také používáme a proto je můžeme s klidným svědomím doporučit.

605

Mezi naše horké kandidáty patří model s kapacitou 10 000 mAh a USB-C. Kdo chce mít naprostou jistotu, sáhne po ultimativní externí baterii Xiaomi 20 000 mAh s dvěma USB porty umožňující nabíjení dvou zařízení zároveň.

Řemínků není nikdy dost

U prodejce iSETY si přijdou na své také majitelé Apple Watch. V sekci Apple Watch najdete kromě řemínků i nabíjecí stojánky za bezkonkurenční ceny. Nabídka příslušenství pro jablečné hodinky se neustále rozrůstá, tudíž pokud nenarazíte na vámi vysněný kousek, rozhodně se vyplatí iSETY pravidelně sledovat.

isety-applewatch

Kabely, nabíječky a redukce

Přestože lidský druh zvládl takové věci, jako je létání do vesmíru či přečtení a úpravu genomu, k mobilním zařízením jsme stále nuceni připojovat nejrůznější kabely. Když už nám nezbývá nic jiného, proč se omezovat pouze na výrobcem dodávané řešení. Milovníky už navždy zatraceného MagSafe rozhraní jistě zaujme magnetická nabíječka iPhone Lightning, která výrazně usnadní každodenní nabíjecí rituál.

1372-3

V iSETY nezapomněli ani na majitele „sedmičkových“ iPhonů, kteří rádi sáhnou po pletené redukci z Lightning na 3,5mm audio jack.

1387-1

Kromě příslušenství pro Apple produkty se iSETY specializuje také na distribuci náhradních dílů pro iPhone, iPad a MacBook. Servis a prodejnu iSETY najdete v pražském nákupním centru Fénix, kde vám ochotně pomohou s výběrem vhodného příslušenství.

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button