Novinky

Všechny iPhony dostanou příští rok Face ID. LCD displeje do důchodu ještě nepůjdou

Na podzim příštího roku se opět ukáží tři nové iPhony. Alespoň to tedy tvrdí zpráva, se kterou přišel specializovaný web Nikkei. Konkrétně by mělo jít o dva modely s OLED obrazovkou, které doplní levnější provedení s LCD displejem. Tento model by se měl také vrátit ke kovovým zádům, podobně jako tomu bylo loni v případě iPhonu 7/Plus (recenze). Nová však bude uhlopříčka displeje, která by měla povyrůst až na 6,1 palců. To dává tušit, že i cenově dostupnější model nabídne proporce podobné iPhonu X (recenze).

Zbytek nabídky budou tvořit dvě provedení vycházející ze současné vlajkové lodě značky. Mělo by jít o model s 5,8palcovou obrazovkou, kterou známe už z iPhonu X. Nově ji však doplní také větší verze s displejem o velikost mezi 6,2 a 6,3 palci. Spekulace webu Nikkei jsou velmi podobné zprávě, kterou nedávno uveřejnil uznávaný Apple analytik Ming-Chi Kuo. Rozdílná je pouze predikce velikosti displeje většího modelu, který podle Kua dostane úhlopříčku až 6,5 palců. Zmiňuje také, že všechna tři připravovaná provedení iPhonu dostanou TrueDepth kameru, která je nezbytná pro funkci Face ID. Potvrzuje také, že iPhony s rámečky kolem obrazovky opravu vymizí z nabídky.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button