AktualityNovinky

Voltus: Příslušenství, které Macbooku přidá další USB a zvýší jeho výdrž

Nový Macbook je bezesporu nádherný kus hardwaru, ovšem nemalá část uživatelů se jen těžko srovnává s přítomností jediného konektoru USB-C. Apple nám tímto jasně naznačil, jakým směrem hodlá v budoucnu směřovat, nicméně v současné době se jedná o limitující záležitost. Pro výrobce příslušenství to ovšem znamená skvělou příležitost, jak na majitelých Macbooků vydělat a již nyní se na trhu začínají objevovat první redukce rozšiřující nabídku portů. Podovná situace se týká i produktu Voltus, jehož tvůrci aktuálně sbírají finanční podporu na komunitním serveru Kickstarter.

22e737164ab806671caea625a0690d84_original

Tato chytrá krabička nabízí velice elegantní řešení, jak Macbook obohatit o dva klasické porty USB ve verzi 3.0 a zároveň získat extérní zdroj napájení. V útrobách zařízení se totiž nachází čtveřice Li-Ion článků s kapacitou 35 Wh či 55 Wh.

https://www.youtube.com/watch?v=NWMO2v_k_ow

S expedicí první várky se počítá v srpnu letošního roku. Verze s větší baterií přijde na 129 USD (přibližně 3300 Kč), přičemž vrchol nabídky má tvořit zlatě zbarvená varianta, jejíž cena činí 149 USD (zhruba 3800 Kč).

d02b925d9b23eede98e814ba81e4b009_original

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button