Videa

Videorecenze Trust GXT 720: vstupenka do světa virtuální reality

Virtuální realita je pojem, o kterém slýcháme stále častěji. Pro technologické společnosti jde o nesmírně zajímavou oblast s ještě zajímavějším potenciálem. Pokud má virtuální realita skutečně uspět, nebude to díky Oculusu Rift či HTC Vive. Hlavními tahouny se stanou chytré telefony, které budeme vkládat do k tomu přizpůsobených brýlí. Jedny takové nabízí i společnost Trust, která na náš trh uvedla set EXOS 3D GXT 720. Jaký na nás udělaly dojem se dozvíte ve videorecenzi, která vyšla z naší produkce na YouTube kanálu GizLife.

Trust GXT 720: Vstupenka do světa virtuální reality – TEST

Otestovali jsme helmu pro virtuální realitu Trust GXT 720. Jde o univerzální VR helmu určenou pro všechny smartphony s úhlopříčkou displeje od 3,5″ do 6″. Více informací a souhrnný článek naleznete na www.CeskyMac.cz Odkaz na recenzi – http://bit.ly/2sSC9tq Facebook – http://bit.ly/2cOgKt3 Instagram – https://www.instagram.com/ceskymac/

Recenze Trust GXT 720: Vstupenka do světa virtuální reality (video)

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close