Videa

Videorecenze iPhone X: přivítejte nového krále smartphonů

Je to přesně osm dní, co v naší redakci testujeme zbrusu nový smartphone iPhone X. Po deseti letech jsme se od Applu dočkali modelu, který přináší pořádnou porci novinek. Kromě změny designového jazyka, který sází na kombinaci kovu a chirurgické oceli patří mezi dominantní prvky také 5,8“ displej. Poprvé ve stáji kalifornského výrobce byl u iPhonu použit zobrazovací panel s OLED technologií a rozlišením 1125 x 2436 pixelů.

Za zmínku stojí také duální fotoaparát s rozlišením 12 Mpx, který podává nadprůměrné výsledky. Opomenout nelze ani chybějící čtečku otisků, kterou nahradila technologie Face ID. Stejně jako v případě každého nového iPhonu jde o extrémně výkonné zařízení, které se nezalekne žádné aplikace a ani nejnáročnějších herních titulů, kterou jsou aktuálně k dispozici.

První dojmy z iPhone X: tváří v tvář nové generaci

Než vám naservírujeme podrobnou test, rozhodli jsme se jako první publikovat videorecenzi prostřednictvím našeho partnerského Youtube kanálu GizLife. V šesti minutách se dozvíte, jak na nás novinka od Applu zapůsobila a jaké jsou naše dojmy z jejího testování. Pokud si nechcete nechat ujít další videa ze světa moderních technologií, nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho kanálu.

Za vstřícnost a spolupráci při natáčení patří veliké poděkování vinotéce Díra v centru Českých Budějovic.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Super recenze a souhlasím s každým slovem. Sice na iPhone X jeste cekam ale co jsem mel moznost si ho vyzkouset, tak tohle je konecne iphone co ma pred konkurenci vyrazne navrch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button