NovinkyVidea

Videocast z MWC 2016: Rekapitulace nejzajímavějších novinek

Mobile World Congress je největším svátkem všech technologických nadšenců. Tradičně zde dochází k představování nových smartphonů, příslušenství a dalších zařízení ze segmentu mobilní a výpočetní elektroniky. Přestože zde Apple nevystavuje, jde o nesmírně o zajímavou akci, kde máme možnost si osahat mezi prvními veškeré novinky, které v průběhu roku zamíří mezi uživatele. Hlavními hvězdami letošního ročníku se staly smartphony LG G5 a Samsung Galaxy S7.

Oba smartphony jsme měli možnost si dostatečně vyzkoušet a zjistit, zda jde o rovnocenné soupeře iPhonu 6s (Plus). V následujících dnech se tak můžete těšit na podrobné první dojmy, kde všechny tři smartphony srovnáme a pokusíme se vyslovit nestranný verdikt. Než vám srovnávací články naservírujeme, můžete si pustit první díl videocastu, který vznikl ve spolupráci s naším partnerským webem SMARTmania.cz.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button