Novinky

Valentýnský výprodej: Získejte nejnovější MS Office 2021 a Windows 11 od 15 Eur

GoDeal24 patří mezi ověřené obchody, které svým zákazníkům nabízí ověřené licenční klíče. Většina nabídky se soustředí na licence operačních systémů, kancelářský a herní software. GoDeal24 působí na globálním trhu již několik let a řadí se tak mezi spolehlivé prodejce, na které se můžete v každém ohledu spolehnout. Příjemným benefitem jsou také pravidelné akce, díky nimž lze pořídit vybrané produkty za naprosto bezkonkurenční ceny.

Jednu takovou akci si GoDeal24 přichystal v rámci blížícího se svátku všech zamilovaných. Pokud tedy hledáte dárek pro svou drahou polovičku, přítele či chcete udělat radost sami sobě, máte jedinečnou možnost. V tomto valentýnském výprodeji lze citelně ušetřit například na kancelářském balíku Microsoft Office 2021, který může být váš za pouhých 30 Eur, v nabídce však najdete také řadu dalších produktů se slevou až 62 procent.

Speciální cena po omezenou dobu

Nový Office 2021 pro Mac, 62% sleva s kódem: GG62

Až 62 % sleva na balíky Windows a MS Office s kódem: GG62

50% sleva na Windows se slevovým kódem: GG50

Další produkty za skvělou cenu (slevový kód GG62)

Užitečné nástroje pro vás počítač

Máte nějaké dotazy? Potřebujte s něčím pomoc?

Krátce po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči k vámi zakoupenému produktu. Pokud by se tak nestalo, zkontrolujte, zda notifikační zpráva nespadla do spamu, popřípadě rovnou kontaktujete zákaznický servis na adrese service(zavináč)godeal24.com, který vám poskytne rychlou a komplexní pomoc.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button