Novinky

V květnové akci na VIP-SCDkey si můžete zakoupit licenci Windows 10 za 45 Eur a Office 2019 za 13 Eur

Dobrých nabídek není nikdy dost a pokud se týkají výhodných nákupů, tak to platí dvojnásob. Podle této myšlenky se zařídil internetový obchod VIP-SCDkey, který si připravil na květen zajímavou prodejní akci. Ta se soustředí primárně na produkty od společnosti Microsoft, jmenovitě OEM licence na Windows 10 a kancelářský balík Microsoft Office.

Slevový kód lze využít na tyto produkty:

Akce zahrnuje také výhodné nabídky pro nákup balíčků kombinující licenci Windows 10 a Microsoft Office, čímž lze výrazně ušetřit. Například za balíček Windows 10 Pro a Office 2019 Pro Plus zaplatíte pouze 45 Eur, což lze bez nadsázky označit za více než lákavou možnost, jak se legální cestou dostat k produktům z dílny Microsoftu.

Májová akce se vztahuje také na samotné licence a třeba Windows 10 Pro vás přijde pouze na 13,66 Eur. Slevová nabídka nabídka zahrnuje také další položky. Pro dosažení zvýhodněných cen je nutné zadat pouze slevový kód “sky20“ v nákupním košíků, díky čemuž se vám odečte 20 % z původní ceny. 

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button