AktualityiOSMacNovinky

V Dubaji se letos otevře největší Apple Store na světě

Již v loňském roce se objevily první zprávy o chystaném Apple Store na Středním východě. Podle deníku The Khaleej Times se tak stane v srpnu letošního roku. Podle dostupných informací se bude jednat o doposud největší prodejnu kalifornského výrobce. Apple Store otevře své brány zákazníkům v dubajském obchodním centru Mall of the Emirates. Celková plocha má zabrat neuvěřitelných 5 000 metrů čtverečních, což dává tušit, s jakým náporem Apple počítá. Z hlediska velikosti přebere štafetu po londýnské pobočce v centru Covent Garden.

apple-store-dubai

Spojené arabské emiráty jsou pro Apple přirozených teritoriem. Jako devatenáctá nejbohatší země planety se stala cílem všech prestižních značek a společností, které cílí na bohatou klientelu. Ačkoliv se jedná pouze o jednu novou prodejnu, její tržby se jistě budou pohybovat v astronomických částkách. Na závěr pouze dodáme, že obchodní komplex Mall of the Emirates se pyšní zápisem v Guinnessově knize rekordů jako největší nákupní centrum, kde najdeme kromě sedmi stovek obchodů i krytý lyžarský areál.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button