Novinky

Uznávaný fotograf vzal iPhone 12 Pro do národního parku, aby otestoval jeho fotoaparát. Jak zní jeho verdikt?

Fotograf Austin Mann patří mezi ty šťastlivce, který se dostává k novým iPhonům mezi prvními. Jinak tomu nebylo ani letos, kdy vzal iPhone 12 Pro na výlet do národního parku Glacier v Montaně, kde otestoval jeho fotoaparát. Výsledkem je poměrně rozsáhlá galerie zahrnující snímky pořízené za různých světelných podmínek.

Zdroj: Austin Mann

Austin Mann ke svému testu dodává, že podpora nočního režimu na ultra širokém objektivu je dle jeho názoru jednou z největších změn. Dál kvituje možnost uzamknutí expozice, která se po stisknutí spouště nevrátí do automatického režimu. Slova chvály směřoval také k nově přidanému LIDARu, který pomáhá s ostřením za zhoršených světelných podmínek – typicky při nočním fotografování portrétů.

Zdroj: Austin Mann

Pokud chcete to nejlepší, berte iPhone 12 Pro Max

Autor v závěru svého testu uvádí, že pokud to myslíte s mobilní fotografií opravdu vážně, doporučuje vyčkat na iPhone 12 Pro Max, který má ještě o chlup lepší fotoaparát než menší iPhone 12 Pro. Obecně však považuje fotoaparát v iPhonu 12 Pro za jeden z nejlepších, jaký dnes můžete ve světě smartphonů dostat.

Zdroj: Austin Mann

Stejně jako loni i tentokrát doporučujeme projít celou galerii a přečíst si kompletní komentář autora, který popisuje své reálné zkušenosti během testování. Článek mimo jiné obsahuje i několik tipů pro focení iPhonem a pár osobních nápadů, co by Apple mohl vylepšit u budoucí generace. Kompletní galerii a postřehy si můžete přečíst na Mannovo blogu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button