Aplikace MacMacNovinky

Uplet: Sdílejte fotografie na Instagram přímo z Macu

Sociální síť Instagram se rychlostí blesku stala fenoménem, který si našel cestu k desítkám milionů uživatelů. Za tímto faktem stojí neutuchající trend ve sdílení multimediálního obsahu, jenž se převážně skládá z fotografií a videa. Instagram je pro mnohé jedince místem, kde se můžou pochlubit snímky z exotické dovolené nebo sdílet své nadšení z nového kousku oblečení. Nahrávání většího množství fotografií skrze dotykový displej smartphonu však může být často zdlouhavé a unavující. Naštěstí existují aplikace, jako je Uplet, která vám dovolí sdílet obsah na Instagramu přímo z Macu.

Snímek obrazovky 2016-07-18 v 17.51.34Uplet: Nejsnazší způsob, jak nahrávat obsah na Instagram

Ovládání aplikace je maximálně intuitivní. Fotografie stačí pouze označit a přetáhnout (drag and drop) do otevřeného okna. Stejně jako v mobilní verzi lze snímek oříznout nebo nahrát s původním poměrem stran. Největší přínos však pramení ze snadného přidávání popisků. Uplet podporuje kromě hastagů také emoji. Následně stačí už pouze kliknout na sdílení a vyčkat, než proběhne upload.

Uplet: Bulk Instagram uploader for Mac

Instagram uploader Mac owners simply love – Uplet that allows to upload Instagram photos in bulk directly from Mac We love Instagram, don’t we? In the era of social networking sites, this service still stands out – it helps us turn our seemingly mundane experiences into a piece of art in a couple of clicks thus giving us an absolutely different perspective on how things are.

Kliknutím na ikonu v horním panelu se automaticky otevře webové rozhraní Instagramu v desktopovém prohlížeči. Přestože je Uplet užitečným nástrojem pro všechny milovníky Instagramu, není zcela bez chyb. Za největší nedostatek považujeme absenci možnosti editace a přidávání filtrů. Vývojáři zřejmě spoléhají na to, že uživatelé před nahráním použijí specializovaný software typu Photoshop či Gimp.

Snímek obrazovky 2016-07-18 v 17.52.26

Uplet můžeme doporučit všem milovníkům čtvercové fotografie, kteří si život bez Instagramu již nedokáží představit. Velkou službu udělá i marketingovým specialistům spravující firemní účty svých klientů. Uplet si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Close