Novinky

Unikly fotografie zadních krytů ze skla pro iPhone 12. Výřezy prozrazují jedno zásadní vylepšení

Představení nového iPhonu 12 se nezadržitelně blíží a na internetu se objevuje čím dál více spekulací a uniklých fotografií. Známy leaker Mr. White na svém Twitteru sdílel údajné snímky zadního skla iPhonu 12 Pro.

Na uniklé fotografií můžeme vidět dvě zadní skla ve Space Gray verzi, jedno z těchto skel má o jeden kulatý výřez více. Spekulanti tvrdí, že jde o umístění LiDAR snímače, kterým je vybaven iPad Pro. Dále jsou na zadním skle výřezy pro tři objektivy a TrueTone LED blesk. Z kamerové sestavy tak můžeme usoudit, že se pravděpodobně jedná o Pro modely.

Zdroj: macrumors.com

Z těchto snímků bohužel nemůžeme přesně určit, o jaké varianty se jedná, protože nejsou vidět žádné další detaily. Je možnost, že jedno z těchto skel pasuje na 6,7 palcový iPhone 12 Pro Max a druhé na menší 6,1 palcový iPhone 12 Pro. To by znamenalo, že 6,1 palcový model iPhonu 12 nedisponuje LiDAR skenerem. Mohli bychom tedy očekávat, že LiDAR skener se objeví exkluzivně jen v 6,7 palcovém iPhonu 12 Pro Max.

https://twitter.com/laobaiTD/status/1300770347759747072

Nabízí se také další možnost, že oba “Pro” modely iPhonu 12 disponují LiDAR skenerem, tudíž by jedno z těchto skel muselo patřit na iPhone 11 Pro. Věc, kterou můžeme z těchto snímku určit s jistotou je, že alespoň jeden model iPhonu 12 bude disponovat LiDAR skenerem.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button